Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie dyskusyjno – edukacyjne z mieszkańcami „W zdrowej i czystej atmosferze” podczas którego zaprosimy Państwa do wspólnej dyskusji nt. tego jak każdy z nas może wpływać na ochronę powietrza.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • MIEJSCE: Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe BARTLOWIZNA, ul. Nadbiebrzańska 32, 19-110 Goniądz
  • TERMIN: 05.08.2016, godz.11:00
  • REKRUTACJA: na szkolenie prosimy zgłaszać się poprzez FORMULARZ ON-LINE >>> http://czystapolnoc.pl/rejestracja/  lub zgłaszać się bezpośrednio do koordynatorów projektu: Dariusz Chmiel (tel. 668 391 591, e-mail: d.chmiel@fundacjacik.pl) oraz Magdalena Hyska (tel. 604 822 886, e-mail:  m.hyska@fundacjacik.pl)

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma folder edukacyjny „W zdrowej i czystej atmosferze”. Podczas spotkania przedstawimy dobre praktyki dot. ochrony powietrza (w tym np. kategoryczne zaprzestanie wykorzystywania odpadów jako paliw w piecach i paleniskach domowych), korzyści zdrowotne, społeczne i ekonomiczne wynikające z ograniczenia emisji szkodliwych pyłów i gazów oraz pokażemy jak motywować najbliższych i sąsiadów do kształtowania właściwych zachowań w zakresie oszczędzania energii i ochrony środowiska.